Афера з бонусом - Наталія Ольшевська
Ярина
- Облиш, - підходжу до Данила, який на дивані копирсається в тому, що лишилося від червоної машинки Макара. Відбираю уламки і вкладаю на журнальний столик. – Не переймайся.
- Малий ревів майже двадцять хвилин. Я засікав. Та я ненавмисне, присягаюся.
- Нічого страшного. Це дурниці, - всідаюся на його коліна та вкладаю голову на плече, обвиваючи руками тіло. Приємно. Та ще більше тепла розповзається кожною клітинкою, коли Данило обіймає у відповідь. – В дитинстві всі плачуть через усілякі дрібниці.
- Я не плакав.
- Серйозно? – аж відсторонююся, аби побачити його насуплене обличчя. – Навіть, коли падав з велосипеда і розбивав лікті та коліна?
- Ні. Чоловіки через такі дурниці не плачуть.
- Ну ж бо, - щипаю за бік, тоді ще раз, поки Данило не кривиться, - має ж бути щось таке, через що цю милу моську в дитинстві обпекла гаряча слізка. Ну скажи. Обіцяю тримати це в секреті.
- Ну… - зітхає і ловить мій погляд. – Було раз. Пам’ятаєш мого друга Ярослава? – о, привабливий брюнет, який видався з-поміж решти найсерйознішим. Киваю в знак згоди. – Це трапилося на випускному в дитячому садочку. Дівчинка, яка мені подобалася, сказала, що у нього гарніший метелик на шиї, ніж у мене. І очі. Я ридав, як дівчисько.
Данило зітхає, а я не можу впоратися зі сміхом, який вирвався з грудей. Прикриваю рот долонею, аби своїм реготом не розбудити малечу.
- Ти з мене смієшся, безсердечна? – вмить опиняюся спиною на дивані, притиснута зверху міцним чоловічим тілом. – Мені, може, серце розбили в той день. Поспівчувала б.
- Впевнена, - вкладаю долоні на обличчя навпроти, - у тебе був найкращий метелик – мені б сподобався. І очі у тебе гарні. Дуже. Ніби безперервна злива з грозового неба падає на густий зелений ліс. І от межа, де дощові краплі торкаються верхівок дерев, коли сірий переходить в зелений – як твої очі. Ніколи не бачила подібного. У кого такі? В мами чи в тата?
- У мами.
- А…
Решта питання тоне в поцілунку, коли Данило накриває мої губи своїми. Знову пливу. Розчиняюся у його руках та вмілих дотиках, відповідаючи на кожен рух язика своїм. Ще під час нашого першого поцілунку думала, що знепритомнію або спалахну посеред вулиці. Так і зараз: жар розповзається усім тілом і єдине бажання - позбутися одягу. Стогну, коли гаряча долоня пробирається під худі та накриває грудь, пробираючись під тканину бюста. Навіть не встигаю зрозуміти, коли мої руки опинилися на його сідницях. Стискаю пальці, аби відчути його ще ближче і божеволію, коли відчуваю, що й він збуджений. Прикушую його губу, відтягую, облизую язиком місце укусу і знову цілую. Глибоко і порочно. Повторюю язиком усі його рухи, які тіло запам'ятало після ранкового вітання, чим заводжу себе ще більше.
- Зачекай, - розриває поцілунок та втискається обличчям у мою шию. – Варто пригальмувати. Я забув про малого. Так що тримай свої розпусні пальчики і язик при собі, бо ще декілька необережних рухів і я кінчу в штани та змушений буду втікати від тебе в якусь глушину, аби зализати рани після такої ганьби.
- І чим займешся у глушині? – підіймаю його обличчя долонями, аби знову зловити на обличчі бешкетну посмішку. Є.
- Стану найманцем. Ходитиму колоти кабанів за викликом. Ще за додаткову плату можу крутити їх на фарш.
- Затримайся ще хоча б до вечора. У нас незавершена справа лишилася. Кабани зачекають.
- Ввечері його заберуть? – звалюється набік, повертаючи мене обличчям до себе.
- Так. Юля лише на співбесіду і назад.
- Що за співбесіда?
- Незабаром там має відкритись якийсь пафосний салон. Вона – перукарка. Універсальна. Тобто і стриже, і фарбує як жінок, так і чоловіків. Їй пропонують гарні умови. Макар вже достатньо дорослий, аби піти в дитячий садочок, тому… Я підтримую її рішення, - тягну посмішку, бо відразу егоїстично думаю, що лишусь тут зовсім сама, коли й вона поїде. Але це нічого. Впораюся. Головне, аби Юля, нарешті, стала щасливою і почала відчувати себе не лише мамою, а й просто жінкою.
- А де батько малого?
- Ну, він навідується до Макара приблизно раз на місяць, тому, можна сказати, що батько у нього є лише формально. Але ж він хлопчик, йому потрібен тато.
- Тільки хлопчикам? А дівчаткам? Не подумай нічого дурного, це банальна цікавість. Ти казала, що росла без батька.
- Я ні про що не шкодую. Особливо після того, як з ним познайомилася. Тата мені замінив дідусь, батько мами. Я й у свідоцтві про народження по-батькові Олексіївна, як мама. І, знаєш, це й на краще, що він не знав про моє існування. У мене не склалося стереотипу, що всі чоловіки козли або спотвореного сприйняття сім’ї, у якій бути недільним татом – це норма. Можливо, для когось. Та не для мене.
- Чому?
- Я максималістка, Даню. Практично у всьому. Мені скоро двадцять вісім і єдине, про що я мрію – велика сім’я. Здавалося б, давно можна було в будь-який момент залетіти та вийти заміж за першого ліпшого чоловіка, який би це запропонував, та я на таке ніколи не погоджуся, тому що хочу, аби це було раз і на все життя. І щасливими щоб стали обоє. Тому людина має підходити мені у всьому: в поглядах, бажаннях, побуті та в ліжку. Якщо нам буде добре разом у всіх аспектах – ніколи не виникне бажання зрадити через одноманітний секс чи просто через бажання втекти від рутини. Тому, певною мірою, я рада, що батька не було в моєму житті. Я змогла сама для себе створити ідеальну модель сім’ї, а не сприймати за норму усі наслідки небажаного шлюбу чи вимушеного батьківства. Я вірю у те, що той, хто шукає – обов’язково знайде. Тому Юля інколи мене називає легковажною або доступною в стосунках з чоловіками, але я не живу стереотипами. Не бачу сенсу два-три місяці чекати, поки чоловік буде танцювати перед тобою шлюбні танці стурбованих приматів, аби затягти в ліжко. Секс – це корисно і приємно, тому не маю резону свідомо відмовлятися від задоволення, коли може з’явитися нагода отримати його в безлімітному розмірі. І, звісно, не варто забувати про обачність та захист.