Нові коментарі
15 листопада 2024 18:15
Шановна пані Галино, дякуємо Вам за Вашу творчість! Ми виправили вказану Вами неточність. Дякуємо за проявлену увагу. З повагою, адміністрація сайту
З Божою правдою
3 липня 2024 02:48
Щиро вам дякую за увагу до моєї казки з книги казок ''Богданія''. На кожному з двох сайтів, з якого ви могли передрукувати цю казку, у змісті
З Божою правдою
Українські Книги Онлайн » Езотерика » Квантовий воїн - Джон Кехо

Квантовий воїн - Джон Кехо

Читаємо онлайн Квантовий воїн - Джон Кехо
сумніваємося в правдивості своїх. Не потрібно, аби інші погоджувалися з нами. Ми всі різні, саме так влаштований наш світ. Немає двох однакових людей. Ніхто з нас не отримав однакового досвіду, ми по-різному дивимося на можливості, тож хіба можна вірити в одне й те ж?

Усі ми виплітаємо енергетичну павутину, керуючись власними концепціями. Дехто розуміє, що робить, а дехто — ні. Кожен грає в цю гру в міру своєї сили. Але ми будуємо дуже тісні взаємозв’язки з іншими людьми: друзями, членами родини, колегами, коханцями, незнайомцями, суперниками. Живемо, керуючись міфами, які самі ж для себе й створили. У цій грі кожен повинен грати по-своєму. Для нас не існує жодних обмежень. У нас є безмежна творча свобода вірити в те, що самі для себе обираємо.

******* Цитата з Біблії в перекладі Івана Огієнка.

******** У часи золотої лихоманки мінерал пірит часто плутали з золотом через зовнішню схожість, тому він і отримав назву «золото дурнів».

*******

У часи золотої лихоманки мінерал пірит часто плутали з золотом через зовнішню схожість, тому він і отримав назву «золото дурнів».

Цитата з Біблії в перекладі Івана Огієнка.

********

Розділ 6. Спортсмени в грі розуму

Безсумнівно, майстром є той, хто досяг майстерності на практиці.

Джордж Леонард

Квантові воїни — це, перш за все, спортсмени в грі розуму. Ми уявляємо собі можливості і знаємо, як цього досягти. Розуміємо, що ключем до успіху є наше вміння навчати свій розум і керувати ним, тож присвячуємо себе цьому завданню. Ми щодня вправляємося, покращуючи розуміння квантових законів, виплітаючи енергію, виробляючи свій характер, зміцнюючи волю, стаючи все більш цілеспрямованими та розвиваючи уяву. Так, тренуючись, ми пізнаємо себе й починаємо цінувати своє унікальне місце у Всесвіті, де все існує у вигляді можливостей.

Тренування квантових воїнів разюче схоже на те, як відточують свою майстерність професійні спортсмени, аби досягти максимальних результатів. Я вже давно цікавлюся методами підготовки чемпіонів і знайомий з багатьма відомими спортсменами та тренерами. Схожість у підготовці спортсменів і квантових воїнів є настільки очевидною, що її важко не помітити. Як спортсмен, так і воїн регулярно тренується, відчайдушно прагне вдосконалювати свою майстерність, має чітко визначені цілі та грає, аби перемогти. Ознайомившись з методами підготовки визначних спортсменів, ми можемо багато чого навчитися.

Експерт з питань максимальної продуктивності Джим Мерфі, автор книжки «Внутрішня досконалість», добре знає, що ж необхідно, аби стати відомим спортсменом. Джим тренував багатьох професійних олімпійських чемпіонів, допомігши їм досягти найкращих результатів. Він знає, що необхідно для досягнення успіху, і в нас була не одна нагода, аби обговорити й порівняти тренування розуму й тіла. «Максимальна продуктивність має кілька загальних особливостей, — каже Джим. — У відомих спортсменів є три спільні риси, коли вони викладаються на повну: ясний розум, позитивна цілеспрямована енергія та сильні переконання.

Те, як саме та про що вони думають, є надзвичайно важливим. Для чемпіона це основне. Хто вони такі, як тренуються і як виступають на змаганнях, насправді залежить від їхнього способу мислення. Спортсмен, який прагне показати найкращі результати, повинен мати сильні переконання щодо самого себе. Висококваліфікований спортсмен вчиться керувати своїми думками та почуттями, підвищує цілеспрямованість і стає з процесом єдиним цілим»1.

Ставати «присутністю» — доволі цікаве поєднання слів, адже це слова-воїни, які використовуються для опису того, що відбувається, коли ми тренуємося. Коли робимо це регулярно й присвячуємо себе власному баченню, у нас відбуваються помітні зміни. Ми стаємо своїми думками та переконаннями. Ми стаємо присутністю.

Кожен із нас народжується з уже створеним нейронним зв’язком, запрограмованим на успіх, однак, щоб досягти неабиякого успіху, потрібне дещо більше. Якщо ми хочемо піднятися до рівня спортсменів у грі розуму, то повинні перейти на інший рівень самовіддачі. Маємо вправлятися, аби реалізувати своє найкраще «я», і як воїни повністю віддаватися реалізації цього найкращого «я». Вправи — це не лише спосіб досягнення успіху, це наш шлях до того, щоб стати людьми.

«Нам допоможуть щоденні вправи, — пояснює Мерфі. — Найкращі спортсмени мають свої звички в усіх сферах життя: це стосується вечора перед грою, дня самої гри, часу до гри, під час та після неї. Вони створили для себе “рецепт” успіху, який допомагає виступати якнайкраще, тож чітко його дотримуються. Ці спортсмени регулярно виконують якісь розумові, фізичні та навіть духовні вправи, що допомагає їм зосередити свою енергію. Коли у вас є сильні переконання і ви регулярно виконуєте певні вправи, то обов’язково досягнете успіху. Секрет у тому, що треба практикуватися». Тренування мозку

Секрет успіху воїнів також полягає в практиці. Ми можемо досягти будь-чого, якщо матимемо сильні переконання й регулярно виконуватимемо вправи. Однак перед початком тренування повинні чітко усвідомити унікальну роль, яку відіграє наш розум у тому, ким ми є. Я б хотів, аби ви звернули особливу увагу на наступне речення, яке є ключем до розуміння самих себе. Ми — це не наш розум. Дуже важливо збагнути це, адже якщо цього не знаємо, то все наше життя стане самообманом. Ми настільки звикли асоціювати себе зі своїм розумом, що й забули, що є чимось більшим за цей мисленнєвий процес. Так само ми не є нашими руками та ногами — це лише частини нашої сутності, тож ми не є і розумом. Він — лише частина нас. Ми повинні невпинно нагадувати собі про цю відмінність, інакше розум ошукає нас і перетворить на своїх полонених. Із цієї причини я говоритиму про «нас» та про наш «розум» так, наче вони різняться одне від одного, що, по суті, так і є. Можливо, це звучатиме дивно, однак така відмінність допоможе зрозуміти всю складність нашого єства. Відокремлення себе від свого розуму допомагає сприйняттю самих себе, а отже, і нашому тренуванню.

Наш розум вірить у те, що його єдине завдання — думати, і робить це так, як йому заманеться. Коли ми дозволяємо розуму функціонувати таким способом, то починаємо повністю від нього залежати. А хочеться, щоб усе відбувалося навпаки. Завдяки вправам ми тренуємо мозок, аби той працював на нас: ми покладаємо на нього відповідальність за ті завдання, які ставимо перед ним. Навчаємо його думати про те, що самі для нього обираємо, і слухати наші вказівки. Ми навчаємо мозок усіх умінь квантового воїна.

Наша свідомість має три основні функції. Вона — це Хранитель волі, Страж воріт до підсвідомості та Плетільниця візерунків. Це не психологічні терміни, які можна знайти в підручниках.

Відгуки про книгу Квантовий воїн - Джон Кехо (0)
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail: