Нові коментарі
3 липня 2024 02:48
Щиро вам дякую за увагу до моєї казки з книги казок ''Богданія''. На кожному з двох сайтів, з якого ви могли передрукувати цю казку, у змісті
З Божою правдою - Народні
Українські Книги Онлайн » Езотерика » Секрети мотивації - Уоллес Делоїс Уоттлз

Секрети мотивації - Уоллес Делоїс Уоттлз

Секрети мотивації - Уоллес Делоїс Уоттлз - Безкоштовні електронні книги на українській мові: читай онлайн та скачуй
Сторінок:66
Додано:28-11-2023, 10:14
0 0
Голосів: 0
Аннотація до бестселера - Секрети мотивації - Уоллес Делоїс Уоттлз
Всі твори автора ⟹ Уоллес Делоїс Уоттлз

Всі три легендарні книги про те, як стати багатим, здоровим і успішним — у цьому збірнику:
Наука про те, як розбагатіти
Наука про те, як бути здоровим
Наука про те, як бути великим

Секрети мотивації і наука про те, як мотивацію втілити в реальні досягнення. Просто, доступно і практично.
У сучасному адаптованому перекладі з англійської.
Уоллес Делоіс Уоттлз — засновник мотиваційної літератури, автор книжо, присвячених досягненню успіху. Його твори були популярні серед прихильників «Нової думки» та інших рухів, які пропагують самовдосконалення.

Читаємо онлайн Секрети мотивації - Уоллес Делоїс Уоттлз
Уоллес Д. Уоттлз
СЕКРЕТИ МОТИВАЦІЇ

Переклад з англійської Юлії Шматько.


НАУКА ПРО ТЕ, ЯК РОЗБАГАТІТИ
ПЕРЕДМОВА

Ця книга виключно прагматична, а не філософська. Це практичний посібник, а не трактат з теоріями. Ця книга призначена для людей, які найбільш гостро потребують грошей, для тих, хто хоче спочатку розбагатіти, а потім вже філософствувати. Вона для тих, хто досі не знаходив ні часу, ні коштів, ні можливості заглибитися в вивчення метафізики, але хто хоче бачити результати і почати діяти на основі наукових висновків, не переймаючись у подробиці всіх тих процесів, за допомогою яких були зроблені ці самі висновки.

Ідея в тому, що читач має просто повірити у наведені тут основні твердження так само, як він вірить в закон електричного імпульсу, віднайдений такими авторитетними науковцями, як Марконі та Едісон. І завдяки цій вірі він доведе істинність цих тверджень, дотримуючись їх без страху і вагань. Кожна людина, яка буде дотримуватися наведених тут інструкцій, обов'язково розбагатіє, оскільки це все точна наука, тому невдача тут виключається. Однак, для тих, хто хоче все ж дослідити філософські теорії і тим самим забезпечити логічне підґрунтя для своєї віри, в мене є для вас ряд обґрунтувань.

Моністична теорія всесвіту (а саме, теорія, що Один — це Все, а Все — це Один, і що одна Субстанція проявляє себе у вигляді безлічі елементів матеріального світу) має індуїстське походження і ось уже протягом двохсот років впевнено завойовує мізки західного світу. Це основа всіх східних філософій, а також філософії Декарта, Спінози, Лейбніца, Шопенгауера, Гегеля і Емерсона.

Читачеві, який все ж таки вирішить розібратись в філософських основах, рекомендую почитати Гегеля і Емерсона; а ще «Вічні новини» Джона Джозефа Брауна (прекрасна книга, видана в Шотландії у 1889 році). Читач також може знайти щось корисне для себе у серії статей, написаних мною і опублікованих в журналі «Наутілус» (Холіоке, штат Массачусетс) навесні і влітку 1909 року під заголовком «Що є істина?»

При написанні цієї книги я перш за все намагався викладати матеріал чітко та простими словами, щоб все було максимально зрозуміло. До плану дій, викладеного тут, я прийшов на основі філософських висновків. Цей план був ретельно перевірений і пройшов випробування на практиці. І він дійсно працює. Якщо ви хочете знати, як я дійшов цих висновків, почитайте праці авторів, згаданих мною вище. Ну, а якщо ви хочете відразу отримувати результати їх філософій на практиці, просто прочитайте цю книгу і робіть безумовно так, як в ній написано.

Автор.

ГЛАВА I
Право бути багатим

Як би високо деякі не підносили бідність, факт залишається фактом: неможливо жити по-справжньому повним та успішним життям, якщо ти не багатий. Жодна людина не може піднятися до свого максимально можливого рівня у розвитку таланту або душі, якщо у неї немає грошей. Для того, щоб розкрити душу і розвинути талант, потрібно використовувати багато речей, а без грошей ці речі недоступні.

Людина розвиває розум, душу і тіло, використовуючи речі, а суспільство організовано так, що у людини повинні бути гроші, щоб стати володарем цих речей. Отже, основою прогресу для людини повинна бути наука про те, як стати багатим.

Метою всього життя є розвиток. І все живе має невід'ємне право на максимальний розвиток, якого воно здатне досягти.

Право людини на життя означає її право на вільне і необмежене використання всіх речей, які можуть бути необхідні їй для повного розумового, духовного і фізичного розвитку. Або, іншими словами, це її право бути багатим.

У цій книзі я не буду говорити про багатства у переносному сенсі. Бути по-справжньому багатим не означає просто радіти дрібницям. Жодна людина не повинна задовольнятися малим, якщо у неї є можливість використовувати і насолоджуватися великим. Метою Природи є розвиток і примноження життя. Кожна людина повинна мати в своєму розпорядженні все, що може розвинути її силу, елегантність, красу і багатство життя. Бути задоволеним дрібницями — грішно.

Людина, яка володіє всім необхідним, щоб жити повним життям, багата. Людина, у якої немає грошей, не може отримати від життя все, що хоче. Життя зробило настільки великий крок уперед і стало настільки багатогранним, що людям потрібна величезна кількість грошей, щоб хоч трохи наблизитися до поняття «жити на повну». Для кожної людини природно досягати піку свого розвитку. Бажання реалізувати вроджені здібності — це невід’ємна частина людської природи. Ми не можемо не хотіти стати кращою версією себе. Успіх стає нашою життєвою метою. Ви можете стати тим, ким хочете, тільки використовуючи необхідні для цього речі, а вільно їх використовувати ви зможете лише тоді, коли станете досить багатими, щоб купити їх. Тому розуміння науки про те, як розбагатіти, є найважливішим з усіх знань.

Немає нічого поганого в бажанні стати багатим. Прагнення до багатства — це дійсно прагнення до більш багатого, повного і благодатного життя. І це бажання варте похвали. Людина, яка не бажає жити в достатку, ненормальна. Людина, яка не бажає мати достатньо грошей, щоб купити все, що вона хоче, теж ненормальна.

Є три принципи, за якими ми живемо: ми живемо для тіла, ми живемо для розуму, ми живемо для душі. Жоден з них не кращий і не святіший за інший, всі вони однаково бажані, і ніщо з трьох — ні тіло, ні розум, ні душа — не може існувати повноцінно, якщо їх позбавити повного життя та самовираження. Неправильно і навіть неблагородно жити тільки для душі, відкидаючи розум або тіло. Але також неправильно жити тільки для розуму, відкидаючи тіло і душу.

Відгуки про книгу Секрети мотивації - Уоллес Делоїс Уоттлз (0)
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail: