Нові коментарі
3 липня 2024 02:48
Щиро вам дякую за увагу до моєї казки з книги казок ''Богданія''. На кожному з двох сайтів, з якого ви могли передрукувати цю казку, у змісті
З Божою правдою - Народні
Українські Книги Онлайн » Любовні романи » Все одно ти будеш мій - Джейн Лоурен

Все одно ти будеш мій - Джейн Лоурен

Все одно ти будеш мій - Джейн Лоурен - Безкоштовні електронні книги на українській мові: читай онлайн та скачуй
Сторінок:128
Додано:27-11-2023, 10:14
0 0
Голосів: 0
Аннотація до бестселера - Все одно ти будеш мій - Джейн Лоурен
Всі твори автора ⟹ Джейн Лоурен Герої цієї книги зовсім різні: вона - дівчина-скромність, а він - впертий і досить впевнений у собі хлопець, який не вірить у кохання. Вони зустрічаються зовсім випадково і в них зразу з'являються іскри симпатії одне до одного.
Чи зможе вона закохати його у себе? Чи будуть герої разом та які неприємності чекають на них?..


Читаємо онлайн Все одно ти будеш мій - Джейн Лоурен
Пролог

Деяке попередження від автора!

Перш ніж критикувати історію, прочитайте її до кінця, адже це моя перша книга і вона спочатку може виявитися дуже "банальною". Я з цим погоджуюсь, адже я почала писати її у 13 років! Але якщо ви прочитаєте трохи далі, то впевнена, ваша думка зміниться!
Приємного читання♡

***

- Аніка! Скільки можна спати? Прокидайся уже! Чи ти знову хочеш запізнитися на пари? - сказала жінка близько сорока років з довгим білим волоссям.

- Мамуль, ну ще п'ять хвилин. Будь ласка. Я вже прокидаюсь...

- Ніяких "п'ять хвилин"! Вставай швидко, вмивайся і спускайся на сніданок. Ми тебе чекаємо. - після цих слів жінка вийшла з кімнати, а молода дівчина почала повільно підійматись з ліжка.

Знайомтесь, ця дівчина наша головна героїня - Аніка Айлен. Їй 19 років, і вона вчиться у юридичному коледжі на факультеті права. Дівчина досить красива: у неї довге русяве волосся, великі каро-зелені очі та непогана фігура, за якою вона постійно доглядає. З цього опису можна зрозуміти те, що Аніка одна з найпривабливіших і найпопулярніших дівчат у коледжі. І вона завжди знає чого хоче.

POV Annika

Як тільки моя мама вкотре мене розбудила, я вирішила не гаяти часу і, ліниво потягнувшись, пішла в душ. Прохолодна вода допомогла мені прокинутись остаточно і після всіх ранкових процедур, почала одягатись. Я ніколи не зациклювалась на одязі, тому сьогодні зупинилася на легкому білому платті та білих балетках, які перші потрапили в очі. Люблю природність у всьому і особливо в макіяжі. Я накрутила легенькі локони, намалювала очі своєю маскарою і нанесла блиск на губи, а згодом спустилась до батьків на сніданок....


Любі читачі, не забувайте про зірочки і коментарі. Це дуже цінно для рейтингу книги і для авторки. Дякую!

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍ Сподобався роздiл? Чесна оцінка допоможе авторові у написанні книги. Анонімно
Відгуки про книгу Все одно ти будеш мій - Джейн Лоурен (0)
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail: