Всупереч бажанням - Селена Рейні
– Грейс…
– Так, з моїм ім’ям ми визначилися, – дещо роздратовано сказала вона, поправляючи окуляри. – Як мені звертатися до вас?
Він завмер в нерішучості. Не може ж він назвати їй своє справжнє ім’я?! Скажи він правду, вона тут же б втекла. А втікати ця міс вміє.
Пауза затягнулася і Грейс з підозрою примружила очі. Тому Бенедикт видав перше, що збрело в голову.
– Паркер. Вільям Паркер.
– Що ж, містере Паркер, була рада знову з вами зустрітися. Прощавайте!
– Прощавайте? – він схопив її за рукав, бо дівчина вже направилася до виходу. – Ви куди?
– За кілька миль звідси є інший постоялий двір. Він не такий респектабельний як «Корона», але для ночівлі згодиться. А ще, впевнена, там можна розплатитися власними коштовностями, – сказавши це, вона скоса глянула на господарку.
– Ви нікуди не підете! – прогримів чоловік. І перш ніж вона встигла заперечити, додав, – Я оплачу вам номер у цьому дворі.
– Я не потребую милостині, – гордо вимовила.
– Це не милостиня. Вам є що мені запропонувати, – натякнув на коштовності.
Грейс задумливо прикусила правий куточок нижньої губи, а тоді надміру голосно викрикнула:
– Згода!
Бенедикт повернувся до оторопілої господині.
– Дві вільні кімнати, будь ласка. Краще поряд, – додав тихо.
Жінка взяла ключі. Кивнула, щоб гості йшли за нею. Вона привела їх на другий поверх. Спершу завела у кімнату Грейс. А тоді вказала на його спальню.
– І принесіть мені та леді вечерю до кімнат, – дав останнє розпорядження.
Коли за господаркою закрилися двері, Бенедикт впав у крісло біля каміна і схопився за голову. Чому дівчина, яка через три місяці повинна стати його дружиною, втекла від своїх опікунів?
Він думав над цим питанням, коли сидів у кріслі. Тоді, коли ходив кімнатою. І навіть коли вечеряв. Але відповіді так і не знайшов. Єдиний варіант дізнатися правду – запитати саму Грейс.
Закінчивши з вечерею, чоловік вийшов зі своєї спальні й постукав у двері дівчини. Вона трішки прочинила їх, побачила за ними Бенедикта і лише після цього впустила його в кімнату.
– Я прийшов, щоб…
– Знаю-знаю, ви прийшли за розрахунком, – перебила його. – Сідайте, – вказала на стілець за столом.
Чоловік слухняно сів. Грейс, прямо дивлячись йому в очі крізь скельця, які виблискували від вогню свічок і каміну, почала розстібати жакетку. Бенедикт напружився.
– Ви джентльмен, містере Паркер? – запитуючи це, вона припинила знімати ґудзики.
– Що? – не зрозумів він.
– Це просте запитання. Ви джентльмен? Можете заприсягтися своєю честю, що те, що сьогодні відбудеться у цій кімнаті залишиться між нами?
– Так, – видихнув.
– Я можу вам довіряти?
– Безперечно!
– У вас з собою є гроші?
– Є, – з кожною відповіддю його голос ставав все слабшим.
– Тоді мені є що вам запропонувати, – вона скинула жакетку і жбурнула її на ліжко.
Звичайно, він ніколи й нікому не розповість про те, що його наречена роздягається у трактирі перед незнайомцем. Господи! Його наречена роздягається у трактирі перед незнайомцем! Лише тепер до чоловіка дійшла вся прикрість цієї ситуації.
Коли він говорив, що їй є що йому запропонувати, то не думав, що Грейс розплачуватиметься власним тілом. О, святі небеса! Його наречена…
Але перш аніж він зміг сформувати свої думки до кінця, дівчина витягнула з підшитої кишені на платті великий пакунок.
– Отже, як я вже раніше казала, мені не потрібна милостиня. Але я готова розплатися з вами однією з прикрас. І, – додала вона, – обміняти на гроші решту.
– Добре, – проказав Бенедикт, хоча не зовсім зрозумів, що Грейс хоче від нього. Головне, що вона не пропонує себе.
Дівчина розгорнула пакунок і по одній почала діставати дорогоцінності.
– Я можу розплатитися з вами брошкою-жабою, – вона кинула на стіл брошку з двома смарагдами посередині та з золотими листочками по чотирьох кутках. Ймовірно, прикраса повинна була нагадувати конюшину, але і справді була схожа на жабку. – Вона пасуватиме до плаття болотяного кольору. Є ще ось ці дивовижні сережки-очі.
Дістала з торбинки сережки з аквамаринами щедро оздоблені сріблом по краях. Вона взяла застібки сережок подушечками пальців і вони заколихалися у повітрі. Жах! Таке враження, що на ланцюжку висіли очні яблука.
– Або кольє покійниці.
Виклала на поверхню рубінове кольє виконане з двох окремих елементів, які дуже нагадували долоні. Розкинути таку прикрасу на найкрасивіший жіночій шийці й здасться, ніби хтось залишив на шкірі слід від п’ятірні.
– Є ще каблучка-змія.
Демонструючи каблучку, вона одягнула її на палець. Мало того, що вона була до смішного велика, ще й дивилася на нього двома жовтими топазами, які здіймався у висоту, наче зміїні очі.