Нові коментарі
3 липня 2024 02:48
Щиро вам дякую за увагу до моєї казки з книги казок ''Богданія''. На кожному з двох сайтів, з якого ви могли передрукувати цю казку, у змісті
З Божою правдою - Народні
Українські Книги Онлайн » Романтична еротика » (не) Ідеальний бос - Аксінія Найт

(не) Ідеальний бос - Аксінія Найт

(не) Ідеальний бос  - Аксінія Найт - Безкоштовні електронні книги на українській мові: читай онлайн та скачуй
Сторінок:118
Додано:3-01-2024, 10:14
0 0
Голосів: 0
Аннотація до бестселера - (не) Ідеальний бос - Аксінія Найт
Всі твори автора ⟹ Аксінія Найт Алексіс Коулман – власник ресторану. І все його життя – гра. Гра із самим собою. Гра з тими, хто поряд. Він живе сьогоденням, без будь-яких планів на майбутнє. Але кожна гра має свої суворі правила, яких незмінно дотримується, не відмовляючи собі ні в чому. Для всіх він власний чоловік та суворий бос. Але що буде, коли на його шляху з'явиться та, яка змусить порушити абсолютно всі правила?
Читаємо онлайн (не) Ідеальний бос - Аксінія Найт
Розділ 1

* * * Від імені Алексіса * * *

Алексіс сидів у своєму улюбленому барі у розслабленій позі, лише поглядом вивчаючи обстановку навколо. Його місце було приховано від сторонніх очей, але він міг бачити всіх, хто тут був.

Вже кілька років чоловік регулярно відвідував цей заклад і вже мав статус постійного клієнта. Тут ніхто ніколи не знав його, та й цього не треба було йому. Для всіх Алекс залишався інкогніто, що було дуже зручно.

Зробивши великий ковток віскі, чоловік зустрівся поглядом з випадковою незнайомкою. Її палаючий погляд одразу дав зрозуміти Алексу, навіщо прийшла сюди ця дівчина. Повільним кроком хижака він підійшов до неї, показуючи свою зацікавленість у знайомстві.

– Мене Моллі звуть, – грайливим тоном представилася незнайомка. Її темне пряме волосся падало нижче плечей, а яскраво блакитні очі, невідривно дивилися на чоловіка.

– Як щодо коктейлю, Моллі? – відразу запитав Алекс, уникаючи моменту знайомства.

– Із задоволенням. На твій вибір, – погодилася дівчина, вражена такою різкою зміною настрою.

Алексіс зробив знак бармену і вже за кілька хвилин перед ними стояв келих. Чоловік узяв його до рук і подав дівчині, уважно спостерігаючи за її реакцією. Моллі зробила невеликий ковток і посміхнулася на знак подяки.

– У тебе дуже добрий смак.

– Пропоную продовжити знайомство в більш тихому і відокремленому місці, – чоловік стояв поруч і тільки дивився на дівчину, не роблячи жодних спроб до неї доторкнутися.

– Якщо продовження буде таким же смачним, як цей коктейль, то я зовсім не проти, – Алекс бачив, що вона намагалась всіма способами фліртувати і привернути до себе увагу. І це не могло не тішити його власне его.

Дочекавшись, коли Моллі доп'є свій коктейль, чоловік простяг їй руку, в яку вона вклала свою тендітну долоню.

Алексісу подобалася сміливість дівчини. Він любив таких, котрі знають, чого хочуть. Найчастіше саме вони могли здивувати в ліжку своєю непокорою, яка його так збуджувала. Хоча часом така сміливість могла бути лише показною.

Чоловік вів Моллі у бік спеціально відведених кімнат для гостей. Вже більше року за ним було закріплено особливу кімнату, яка повністю задовольняла його власні потреби. Алекс відчинив двері і галантно пропустив дівчину вперед. Тихо закривши замок, він почав чекати, коли та озирнеться. Дороги назад вже не було. Тільки вперед до насолоди.

– Де ми? Я ніколи раніше не бачила цього місця, – була щиро здивована сама Моллі.

– Невже таку дівчинку, як ти, ніхто і ніколи не приводив у кімнату для особливих задоволень?

– Яку таку? – Алекс почув у її голосі нотки здивування. Він повільно обходив навколо неї, кружляючи, як шуліка над своєю здобиччю. І прошепотів просто біля її вуха.

– Приваблюючу. Готову на все, – чоловік обійняв дівчину за талію, погладжуючи її животик і опускаючи руку дедалі нижче. – Ви починаєте текти відразу, як тільки бачите відповідну кандидатуру. А погляд одразу горить в очікуванні продовження.

– Ти помиляєшся, – спробувала заперечити Моллі, але її голос тремтів чи то від страху, чи то від невпевненості у своїх словах.

– Я можу тобі довести, що правий, – і наступної хвилини Алекс міцно притиснув дівчину до себе однією рукою. А інша проникла їй під сукню, погладжуючи її через тканину трусиків. – Навіть спідня білизна не може приховати твого збудження. Не варто мене дурити, я не люблю цього.

Моллі застигла в його руках, явно очікуючи, що він робитиме далі. Чоловік відчував її настороженість і вирішив цим скористатися. Він підвів її до стіни і поклав на вузьку високу кушетку так, що грудьми і животом вона лягла зверху, а її попка спокусливо залишалася на краю. Висота кушетки дозволяла дівчині стояти на рівних ногах. А вільна сукня була зручна тим, щоб не мучитися роздяганням.

Провівши рукою по хребту до шиї, Алекс обійшов дівчину і застебнув її за зап'ястя та ноги кайданками, фіксуючи положення. Чоловік дивився прямо в очі і водночас провів великим пальцем по нижній губі. Він дуже добре знав цей погляд. Суміш страху і збудження, від якого ставало вже в штанах.

– Покажи мені, якою неслухняною ти можеш бути, – наказав Алекс тихим голосом, що не терпить заперечень. У відповідь Моллі прикусила його палець на губі. – Ах ти ж… Кмітлива дівчинка…

Він різко відійшов від неї в іншу частину кімнати, дістав з полички шафи тонкий стек на кінці з хлопавкою та чорну пов'язку. Повільними кроками чоловік повернувся до дівчини і одразу зав’язав очі. Стеком він став проводити по спині, опускаючись до її попки, прихованої під сукнею. Одним рухом Алекс задрав її на спину і вдарив по сідницях. Моллі здригнулася, на диво, без жодного звуку. Він погладив місце удару, насолоджуючись видом. Трусики на ній були моделі танго та майже нічого не приховували.

Потім був другий удар, після якого чоловік пальцями став гладити її клітор, відчуваючи, як вона стає ще більш мокрою. Після третього удару він розстебнув штани, звільняючи свій збуджений член. Вчетверте він ударив так, що зачепив краєм хлопавки її клітор. Моллі видала тихий стогін, явно намагаючись стримуватись і показати своє ставлення до такої гри. Але Алекса це зовсім не бентежило, а навпаки ще більше підштовхувало до дії. Йому підкорялися всі без винятку, і він вже уявляв, як вона отримає оргазм у його руках.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
Відгуки про книгу (не) Ідеальний бос - Аксінія Найт (0)
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail: