Нові коментарі
3 липня 2024 02:48
Щиро вам дякую за увагу до моєї казки з книги казок ''Богданія''. На кожному з двох сайтів, з якого ви могли передрукувати цю казку, у змісті
З Божою правдою - Народні
Українські Книги Онлайн » Наука, Освіта » Від нікчеми до надлюдини - Ігор Кузьма

Від нікчеми до надлюдини - Ігор Кузьма

Від нікчеми до надлюдини - Ігор Кузьма - Безкоштовні електронні книги на українській мові: читай онлайн та скачуй
Сторінок:25
Додано:1-10-2023, 10:14
0 0
Голосів: 0
Аннотація до бестселера - Від нікчеми до надлюдини - Ігор Кузьма
Всі твори автора ⟹ Ігор Кузьма

Наш стан на даний момент можна охарактеризувати як «нікчемність». Чи можете ви сказати, що володієте собою? Контролюєте свої думки, емоції, вчинки? Чи вмієте планувати своє майбутнє і здійснювати свої плани і мрії? З цієї книги ви дізнаєтеся, як простими методами домогтися дивовижних результатів по зміні своїх звичок і стати Людиною з великої літери.
Ця книга не є спеціалізованим керівництвом в різних сферах діяльності. Це скоріше потужний багатофункціональний мотиватор в умовах дефіциту часу і безперервного потоку інформації.

Ігор Кузьма є автором ряду робіт і художніх творів по особистісному саморозвитку і психологічній адаптації,здоровому способу життя. Працює в галузі медицини и спорту.

Читаємо онлайн Від нікчеми до надлюдини - Ігор Кузьма
Ігор Кузьма
Від нікчеми до надлюдини
Доступна інструкція по досягненню мрії Передмова

Наш стан на даний момент можна охарактеризувати як «нікчемність». Це визначення стосується практично кожної людини. І не варто ображатися і надувати щоки. Чи можете ви сказати, що володієте собою? Контролюєте свої думки, емоції, вчинки? Чи вмієте планувати своє майбутнє і здійснювати свої плани і мрії? З цієї книги ви дізнаєтеся, як простими методами домогтися дивовижних результатів по зміні своїх звичок і стати Людиною з великої літери.

Отже, що ж ми маємо на сьогоднішній день? Лінь, погане здоров'я і самопочуття, безсоння, невпевненість в собі, часту депресію, ненависну роботу, самотність. Якщо ви не знайшли в собі хоча б однієї з цих якостей — можете вважати, що вам шалено пощастило! Але пам'ятайте, ніхто не кращий за вас!!!! Ця книга не є спеціалізованим керівництвом в різних сферах діяльності. Це скоріше потужний багатофункціональний мотиватор, концентрований «стусан під зад» в умовах дефіциту часу і безперервного потоку інформації.

В кінці книги вас чекають цікаві й повчальні історії найвідоміших і найбагатших людей світу, які знімають деякі таємниці досягнення успіху, і покажуть, в чому криється секрет їх процвітання.

Вступ

У цій книзі я трохи погодую вас отрутою, тому що буду цитувати думки великих людей. Для початку процитую Норбекова:

«Мій наставник часто повторював: " Не годуй мене отрутою, повторюючи чужі висловлювання».

В Європі прийнято говорити з-за спин великих мудреців, тобто цитувати їх.

На Сході це вважається поганим тоном, тому що цитата, пропущена через свідомість оратора, є інформацією другої свіжості. Будь-яка їжа, пропущена через шлунок, має тенденцію змінювати свою сутність.

Якщо ви не згодні, з'їжте шматок дивовижного торта, почекайте, поки перетравиться, і спробуйте з'їсти цей шматок ще раз. Це і є цитата».

Будучи частково згідним із Норбековим, я все-таки, дозволю собі цитувати думки великих людей, щоб не винаходити велосипед і інші засоби пересування.

Перефразовуючи відоме прислів'я, скажу: цитати в великих кількостях отрута, в малих — ліки.

Розділ 1 Морально-релігійний аспект

Ви зможете отримати в житті все, що захочете,

якщо тільки допоможете достатній кількості інших

людей отримати те, чого хочуть вони.

Зіг Зіглар

«Бідних людей задовольнити найважче. Дайте їм щось безкоштовно, вони вирішать, що це пастка. Скажіть їм, що це лише невелика інвестиція, скажуть — багато не заробити. Скажіть їм вкластися по крупному, скажуть що у них немає грошей. Скажіть їм спробувати нові теми, скажуть — немає досвіду. Скажіть їм, що це традиційний бізнес, скажуть що це важко. Скажіть їм, що це нова бізнес-модель, вони скажуть — піраміда. Скажіть їм, відкрити магазин, скажуть — немає свободи. Скажіть їм почати новий бізнес, скажуть що немає доказів, що новий бізнес піде. Вони мають багато спільного: люблять запитувати Google, слухатися друзів, таких же безнадійних, як і вони самі, вони перебувають в роздумах більше, ніж професор університету і роблять менше ніж сліпий. Просто запитайте їх, що вони можуть? Вони не дадуть вам вдповіді. Мій висновок: замість того, щоб вимагати від серця, щоб воно билося швидше, чому б просто не діяти трохи швидше самому? Замість того, щоб перебувати в роздумах, чому б не зробити те, про що ви думаєте? Бідні люди терплять невдачі через одну загальну риси: Все Їх Життя Проходить в Очікуванні.»

Джек Ма, засновник Alibaba.

«Чи може бідна людина стати заможною? Звичайно! Унікальне поєднання бажання, планування, зусилля і наполегливості завжди можуть створити диво. Питання не в тому, чи спрацює формула успіху, а скоріше в тому, чи змусить її працювати людина. Людина — невідома змінна. Це виклик, кинутий всім нам. Ми всі можемо прийти туди, куди ми хочемо, звідти, де ми знаходимося. Будь-яка мрія може стати реальністю, якщо у нас вистачить мужності повірити в це».

Джим Рон

Чи важко багатому увійти в Царство небесне? Думаю не важче, ніж бідному. В Біблії сказано, що багатому важко ввійти в Царство небесне, але не сказано, що неможливо.

Візьмемо 10 заповідей Мойсея. Кому важче їх дотримуватися, багатому чи бідному?

Розберемо по пунктах.

Багатий буде прославляти Бога за своє багатство, а бідний буде постійно нарікати з приводу своєї бідності. Багатий буде «Шанувати батька свого і матір свою» за свій тепершній стан, а бідний, швидше за все, буде їх таємно або явно зневажати за своє животіння в убогості. І так далі…

Чи означає це, що серед багатих немає негідників і мерзотників? Та повним — повно! Але, не більше, ніж серед бідних! Ну, а якщо шанси рівні (приблизно), то вже краще бути багатим!

Але багатії теж бувають різні. Є багаті бізнесмени і є багаті творчі люди, спортсмени і так далі. Люди творчості — це письменники, артисти, художники, співаки, які на їх думку, не займаються «брудним торгашеством», а несуть в маси високе мистецтво. Насправді, серед цієї творчої інтелігенції величезний відсоток алкоголіків, наркоманів та інших збоченців, які все-таки не виробляють матеріальних цінностей, а живуть за рахунок того, що виробляють бізнесмени і прості роботяги.

Тепер поставимо запитання: чи легко стати багатим? І тут відповідь теж неоднозначна. Кому як!

Є спадкова халява, коли багатенькі батьки залишають своїм чадам величезне багатство, яке ті, як правило, успішно пропалюють за короткий період часу, після чого їм стає ще важче заробити, ніж тим, у кого грошей зроду не було. Адже вони все отримали даремно, без праці і хробак паразитизму настільки глибоко проник в їх свідомість, що вони швидше підуть

Відгуки про книгу Від нікчеми до надлюдини - Ігор Кузьма (0)
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail: