Наказати серцю - Богдана Малкіна
Два роки тому
Ярослав
— На принцесу задивився? — обертаюся на голос менеджера, вдаючи, ніби мені байдуже до неї.
— Вихід скоро? — відходжу якомога далі від сцени, намагаючись мати знуджений вигляд.
— П’ять хвилин, — говорить Матвій, дивлячись на мене з хитрим вищиром. — Сподобалася?
— Попроси, щоб цього разу охорона точно нікого не пускала на сцену.
— За це можеш не хвилюватися, — менеджер киває, продовжуючи криво посміхатися. — А от ця пташка… — дивиться десь за мою спину. — Не твого польоту, Яре. Тут вони усі блакитної крові. Не рівня нам з тобою.
Наче мене це зупинило б.
Мовчки дивлюся на менеджера, очікуючи, коли він виговориться і замовкне.
— Вони тут князі, розумієш? А ми — звичайні дворяни.
Втомлено потираю очі, розуміючи до чого він хилить.
— Я не збираюся порушувати умови контракту, чувак, — роздратовано відповідаю. — Думаєш, мені це потрібно? Тур на носі.
— Добре, — киває Матвій, але вдивляється мені в очі надто пильно. — Тобі справді це зараз не потрібно.
Ще кілька секунд він стоїть, пронизуючи карим поглядом, а тоді нарешті йде.
Не подобається він мені. Єдина гнила людина в команді, яка ще й до всього все і скрізь бачить та намагається влізти в душу. Ніколи таких не любив.
— Яр! Вихід за хвилину! — гукає Сашко, виглядаючи з-за рогу.
— Почув, — відповідаю та беру мікрофон, який приносить асистентка.
Щойно зі сцени звалює жінка в довгій білій сукні, виходжу й за звичкою усміхаюся, шукаючи поглядом її. Дівчина сидить в центрі невеликого залу, метрів за десять.
Вродлива. З темним довгим волоссям і блідою аристократичною шкірою. Худа, але має ідеальні вигини, де треба. На сцену не дивиться, а кудись убік. Знуджена, як і всі в цьому залі. Закладаюся, що майже ніхто з них не знає, хто я. Такі радше слухають класику, ніж попсу чи хіп-хоп.
Скромно вітаюся, проте свого імені не називаю — все одно не запам’ятають. Немає звичних аплодисментів, дівчачого вереску та телефонів, які неодмінно знімають усе на концертах.
Я їм не цікавий.
З широкою усмішкою обводжу поглядом зал і повертаюся до неї. Зацікавлено дивиться прямо на мене, пробуджуючи в грудях дивні відчуття — запал, бажання сподобатися їй і щось іще...
— Надзвичайно радий бути тут, разом із вами, — легенько вклоняюся, не відводячи очей від брюнетки. Вона сидить поряд із батьком міністром, ідеальною матусею і, ймовірно, старшою сестрою. Всі четверо вбрані, наче на весілля, мають достобіса розкішний вигляд. Мене й самого змусили одягти сорочку, хоча я їх терпіти не можу.
Якого чорта взагалі я тут? Хто це придумав? Не здивуюся, якщо Матвій.
Хоч і відводжу погляд від неї, проте виконуючи один із найкращих своїх хітів, очі мимоволі все одно повертаються до любої донечки пана міністра. Щось у ній є і я мушу дізнатися, чому так важко відвести від неї відірватися.
Ясенія
— Гей, князівно! — чую за спиною глибокий чоловічий голос і завмираю, розуміючи, що це він. Той хлопець, що не зводив з мене очей, співаючи гарну пісню. Я запам’ятала кілька рядків, щоб потім погуглити її. Обертаюся з неспокійним серцем та знову наштовхуюся на ці очі, від яких всередині все аж вібрує. — Ви дещо згубили, — підходить ближче та простягає папірець. — Випало із сумочки.
Дивлюся на маленький аркуш, згорнутий вдвоє, але можу думати лише про те, що нас із цим співаком розділяє всього один крок. Так близько.
— Навряд чи… — бурмочу, не в змозі підвести погляд. — Нічого такого у мене не було. Мабуть, хтось інший загубив.
— Я впевнений, що це ваше, — раптом він бере мою руку, від чого дихати стає важко і починають тремтіти пальці. Чому я так реагую на нього? Ніби мене раніше ніхто не торкався. Хлопець кладе на мою долоню папірець й пальцями обережно стискає її.
Озираюся, боячись, що батьки чи сестра помітять. Татові це не сподобається. Втім, в гардеробі більше нікого немає.
Співак відпускає мою руку, проте не відходить. Дивлюся на його груди, обтягнуті білою сорочкою і вперше в житті мені хочеться подивитися, що під нею. Шкіра на зап’ястках, де торкалися його руки, приємно поколює.
— Вибачте, це не моє, — все ж підводжу погляд і коли зустрічаюся з його очима, не можу стримати усмішки.
Прекрасний горіховий колір, а в зіницях — вогонь, від якого паморочиться в голові. Він гарний. Темно-русяве волосся, обличчя ідеальної форми з високими вилицями, широкі брови й губи, кутики яких трохи підняті вгору в грайливій усмішці.
— Тепер твоє, князівно, — від приємного голосу тіло вкривається сиротами. — Побачимося.