Всупереч бажанням - Селена Рейні
У Касл-Ешборн вони прибули у недільний вечір.
Чим ближче екіпаж під’їжджав до маєтку, тим сумнішим ставав Бенедикт. Він знав, що будинок великий. Але не думав, що аж настільки!
Як тільки карети спинилися і пасажири повиходили, Грейс потягнула Беверлі вперед. Коул залишився з Ешборном.
– Подобається? – запитав Джеймс, помітивши, що Бенедикт вражено дивитися на дім.
– Ні, – буркнув у відповідь. – Тут забагато спалень, – сказав, оглядаючи численні вікна двох крил.
Грейс, мабуть, вже просить у Беверлі виділити їм суміжні кімнати.
Так і було. Слуга провів Бенедикта у його спальню. А Грейс була у сусідній кімнаті. Вечеряла його дружина у себе, тож дня вони більше не бачилися.
Півночі Бенедикт будував плани на ці два тижні з Грейс. Він мріяв про довгі прогулянки, душевні розмови та навіть зірвані поцілунки під омелою. Але наступного дня зрозумів, що не передбачив перепон на шляху до своїх бажань у вигляді численних родичів дружини.
Люди все прибували й прибували у Касл-Ешборн. Деяких, як от родину Міделтон та милу пару Евансів, – Бенедикт вже знав. Але це була лише вершина айсберга, який насувався на нього. До вечора у маєток прибула чи не сотня гостей та друзів Ешборнів.
Тітки, кузени, двоюрідні бабусі, племінниці... Серед гостей було також багато друзів дитинства Грейс… Граф ненав’язливо розпитував про минуле усіх молодих джентльменів, які гостювали у маєтку. Але на свого безіменного суперника так і не вийшов.
Однак чоловік, який колись відмовив Грейс, був не єдиною проблемою графа. Найгірше було те, що йому не вдавалося побути з коханою на самоті. Що він там собі запланував? Прогулянки, довгі бесіди та легкі поцілунки? У Грейс всього цього було вдосталь. От тільки не з ним.
Вона гуляла з Джейн, – кузиною Беверлі по материнській лінії. Годинами розмовляла з двоюрідним братом Алексом. І навіть отримала цнотливий поцілунок від містера Волтера Флетчера, – до слова, той цілував усіх, зокрема і самого Бенедикта. Тітка Лілі питала, коли повернеться принц. Бабуся Мінні просила поради щодо догляду за бегоніями. Іді розпитувала про бали у Лондоні.
І так, Коул міг поспілкуватися з власною дружиною лише перед її сном, і то кілька хвилин. Вимотана за день Грейс, засинала перш ніж він встигав проявити свій шарм.
Йому пощастило лише одного разу, коли у вітальню забіг Рафаель, ірландський вовкодав, – улюбленець восьмирічної Медлін. Цей пес був у десять разів більший та важчий за крихітку Клода. Запримітивши собаку, Грейс кинулася до Бенедикта. А він з величезною радістю схопив її в обійми та поніс в іншу сторону вітальні. А тоді навмисне спинився під зеленим гіллям.
– Омела! Над вами омела! – гигочучи закричав дядько Том.
Бенедикт вище підняв Грейс і ніжно торкнувся своїми губами її солодких губ. А тоді з усмішкою, під гучні аплодисменти рідні, опустив кохану.
Перші дні у Касл-Ешборні для Грейс пройшли жахливо. Так, вона була щаслива у колі рідних та друзів. Але залюбки б проміняла їх усіх на одного Бенедикта. От тільки за однієї умови: вона хотіла, щоб Бенедикт належав лише їй.
А оскільки це було неможливо, вона всіма силами старалася його уникати. Поговорити про принца Аравії? Без проблем. Чому чахне бегонія? Вона розповість. Описати столичні раути? Добре.
Все складалося так, як вона бажала. Аж доки Медлін не привела у вітальню того здоровенного вовкодава, який важив навіть більше за саму Грейс. Та така псина проковтне її й навіть не подавиться!
І, вже за звичкою, зі всіх присутніх у залі, Грейс кинулася до Бенедикта. А він, граючи на публіку у щасливе подружжя, поцілував її. І, о, Господи, яким же солодким був той короткий поцілунок!
Думки про нього не покидали Грейс і наступного дня. Тому, доки Бенедикт ввічливо розмовляв з містером Флетчером, який хотів показати йому колекцію своїх дорогоцінних жуків, Грейс одягнулася і пішла гуляти. І то сама, аби провітрити голову.
Вона довго бродила припорошеними дрібним снігом стежками й врешті вийшла до широкої річки. Жінка вже звернула за дерева до мостика, коли почула скавучання та гавкіт. Грейс вже готова була бігти геть, але випадково вловила очима пса, який видавав ці страшні звуки.
Тварина душилася від зашморгу, який врізався у горло, бо чоловік, який тримав мотузку з іншого кінця тягнув її до краю мосту.
Грейс вибігла вперед.
– Що ви робите? – запитала, хоча і знала відповідь на це запитання.
– Хочу втопити цю скотину! – залаявся чоловік і ще сильніше натягнув мотузку. – Ця паскуда знову вкусила мене за ногу!
Грейс, швидко оцінивши неохайний вигляд добряче сп’янілого чоловіка, навіть не поспівчувала йому.
– Щоразу, коли я приходжу з роботи, спершу плутається у мене під ногами, а тоді всаджує свої гострі ікла у мої гомілки. Вже три пари штанів мені порвав, – і чоловік спробував копнути тварину, але не дістав. – Я тебе втоплю! Втоплю! – злобно ричав.
– Так не можна! – ледь стримуючи сльози, закричала Грейс.
Так, вона не любила собак. Але ж не настільки, щоб спостерігати з тим, як їх топлять!