Нові коментарі
15 листопада 2024 18:15
Шановна пані Галино, дякуємо Вам за Вашу творчість! Ми виправили вказану Вами неточність. Дякуємо за проявлену увагу. З повагою, адміністрація сайту
З Божою правдою
3 липня 2024 02:48
Щиро вам дякую за увагу до моєї казки з книги казок ''Богданія''. На кожному з двох сайтів, з якого ви могли передрукувати цю казку, у змісті
З Божою правдою
Українські Книги Онлайн » Історичний любовний роман » Всупереч бажанням - Селена Рейні

Всупереч бажанням - Селена Рейні

Читаємо онлайн Всупереч бажанням - Селена Рейні
ГЛАВА 19

Від Селії Бенедикт повернувся непристойно пізно. Настільки пізно, що зайшов у власний дім саме в той момент коли дворецький розрізав шнурок на ранкових газетах. Під осудливий погляд Вайта він відразу пішов у сторону кабінету.

У Селії зберігався деякий його одяг. Якщо Грейс не придивлятиметься до нього, – а він був впевнений, що не придивлятиметься, – то не помітить, що його одягала коханка, а не камердинер, і що він зайшов у дім через чорний вхід, а не вийшов зі своєї спальні.

Він досі сердився на дружину за вчорашній вчинок, хоч Селія й дещо знизила рівень його гніву. Нерозсудливість дружини ще не раз відгукнеться йому. Цієї ночі з витівки Грейс сміялися лише тисяча відвідувачів театру. Але до ранку… Бенедикт згадав про газети й скривився. Очевидно, про те що він одружений з божевільною, вже знає весь Лондон. А до кінця тижня з нього сміятиметься вся Англія.

Вже збираючись звернути до кабінету, Бенедикт нахмурився, почувши шум у великій вітальні. Він відчинив двері, ступив на поріг і… очманів!

Вся величезна зала була заставлена квітами. Він навіть кілька разів кліпнув, прояснюючи зір. На вікнах висіли золотисті штори, а стеля була прикрашена ліпниною. Так, це його вітальня. Але якого чорта за ніч вона перетворилася в оранжерею? Здавалося, кожний дюйм був заставлений вазами, кошиками та горщиками. Жовті троянди, фіолетові орхідеї, білі лілії, червоні хризантеми. Бенедикт раніше не бачив стільки квітів в одному місці. Та він навіть не знав назви половини з них!

І посеред всього цього буяння кольорів, ароматів та форм, стояла Грейс з маленькою листівкою у руках.

– Що тут відбувається? – скоріше розлючено, аніж здивовано закричав Бенедикт.

Грейс підвела на нього погляд. Що його видало, він не знав. Можливо втомлений вигляд, неправильно зав’язана хустинка чи скуйовджене волосся, – але з того, як змінилися очі Грейс, він зрозумів, – вона знає, що він не ночував вдома. Прийшов би він в тому самому одязі, можна було б подумати, що він провів ніч у чоловічому клубі. Але навіть у Бруксі гостям не пропонують прийняти ванну та не видають змінний одяг.

Жінка, з нетиповою їй грацією, оминала квіти й направлялася до нього. Не спиняючись, вона подала йому листівку. Бенедикт інстинктивно взяв те, що йому протягнули. А Грейс, не промовивши ні слова вийшла з вітальні.

Чоловік глянув на листівку. На білому, дорогому папері, розмашистим почерком було написано:

 

«Моя чарівна Королево квітів! Дякую, що врятували мені життя.

На віки ваш боржник, Макс»

 

– Макс? Який ще в біса Макс? – запитував у себе Бенедикт.

А тоді перевернув листівку. З іншої сторони був зображений лев з шістьма лапами, символ Аравії, країни, звідки прибув принц Максиміліан…

Листівка сама випала з рук Бенедикта і загубилася між стеблами рожевої гортензії. Він, не так вправно, як дружина, вийшов з вітальні й у коридорі наткнувся на Вайта. Той, як і Грейс, зверхньо всунув йому у руки газету і гордливо розвернувшись, попрямував наверх.

Скрегочучи від злості зубами, Бенедикт розгорнув газету і побачив на першій шпальні замальовку своєї дружини та принца Максиміліана. От тільки це була не глузлива карикатура, а художній шедевр. На ньому Грейс, зі стурбованим виразом обличчя, тримала за руку принца, а він дивився на неї серйозним, хоча і спантеличеним, поглядом. Позаду принца стояв його дядько, обличчя якого художник зобразив наполоханим і гнівним.

Бенедикт перевів погляд на заголовок.

 

«Леді Коул рятує життя принцу Аравії»

 

Нижче йшлося про вчорашні події:

 

«Минулого вечора, під час прем’єри спектаклю «Іліада», леді Коул приголомшила публіку своєю нахабністю та безцеремонністю. Для пересічного глядача все виглядало так, ніби жінка, просто посеред антракту, перелізла по гіпсовому каркасу зі своєї ложі у ложу принца. Далі між ними відбулася коротка і, зважаючи на твердження очевидців, напружена розмова. Після чого леді Коул вивели з ложі. А її законний чоловік, Бенедикт Дрейк, граф Коул, забрав її з театру.

Ця курйозна ситуація мала шанс назавжди увійти в історію, як символ безпардонності та безумства.

Однак цієї ночі, агентам нашої редакції стало відомо, що графиня Коул попередила принца Аравії про замах на його життя. Ми звернулися за поясненнями до підопічних двору принца й отримали офіційну інформацію.

Принцу Максиміліану, спадкоємцю Аравійського престолу, вдалося уникнути смерті. Місяць тому один з родичів принца, а за сумісництвом і наступний претендент на трон, зробив майбутньому монарху подарунок – кілька екзотичних рослин.

Леді Коул, науковець та член Британського товариства ботаніків, побачила в одній із газет поряд з принцом отруйну рослину. Зіставивши факти, а саме незвичайну рослину з поганим самопочуттям принца, леді Коул зробила відповідні висновки та попередила монарха про небезпеку, хоча і не зовсім традиційним способом.

У офіційному листі аравійського двору, який надійшов до редакції, зазначається, що весь народ Аравії, як і їхній майбутній монарх, вдячні леді Коул за небайдужість та сміливість.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
Відгуки про книгу Всупереч бажанням - Селена Рейні (0)
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail: