Нові коментарі
15 листопада 2024 18:15
Шановна пані Галино, дякуємо Вам за Вашу творчість! Ми виправили вказану Вами неточність. Дякуємо за проявлену увагу. З повагою, адміністрація сайту
З Божою правдою
3 липня 2024 02:48
Щиро вам дякую за увагу до моєї казки з книги казок ''Богданія''. На кожному з двох сайтів, з якого ви могли передрукувати цю казку, у змісті
З Божою правдою
Українські Книги Онлайн » Езотерика » Акафістник УПЦКП в 3х томах - Автор невідомий - Релігія

Акафістник УПЦКП в 3х томах - Автор невідомий - Релігія

Читаємо онлайн Акафістник УПЦКП в 3х томах - Автор невідомий - Релігія
Твоєю переможені і до чудотворного образа Твого очі свої підносячи, благаємо Тебе: у борінні і недолі нашій не залиш дітей Твоїх, які заступництву Твоєму тепло вірять і Сину Твоєму взивають: алилуя.

Цей кондак читається тричі. Після цього знову читаються перший ікос і перший кондак.

Ікос 1

Архангел Гавриїл раніше «радуйся» Тобі приніс, Владичице, коли благовістив зачаття Сина Божого, після преславного ж Твого успіння всі небесні сили ту ж похвалу на небесах Тобі безперестанно приносять; як же ми, грішні, насмілимося свої голоси з’єднати з голосами безплотних? Однак, згадуючи Твоє милосердя до всіх, хто кається, відкриваємо наші вуста зі страхом і любов’ю, промовляючи так:

Радуйся, милості безодне; радуйся, любові невичерпне море.

Радуйся, роду християнського блага Заступнице; радуйся, обителі Почаївської стіно непорушна.

Радуйся, православних людей на гору Почаївську сльозам любові приводиш Ти; радуйся, усяку печаль від душ їхніх відганяєш Ти.

Радуйся, Її ж чудотворний образ, як зірка, від гори Почаївської нас веде дорогою; радуйся, бо молитви, що до Неї возносяться, всілякі пристрасні спокуси відганяють.

Радуйся, бо Ти явленням Своїм на горі цій людей втішаєш; радуйся, слід стопи Твоєї на ній нам залишила.

Радуйся, вірних постійна сміливосте; радуйся, тих, хто має сумнів, добре утвердження.

Радуйся, похвало Почаївська і всього світу надіє і втіхо.

Кондак 1

Непереможній Воєводі рабів християнських і країни нашої визволительки похвальні пісні принесімо, вірні, зібрані на святій Її горі; Ти ж, що маєш милосердя невимовне, о Владичице Богородице, благання нашого, що перед чудотворним Твоїм образом підносимо, не відкинь, щоб у зворушеності сердець ми взивали до Тебе:

Радуйся, похвало Почаївська і всього світу надіє і втіхо.

Молитва до Пресвятої Богородиці

До Тебе, о Богомати, молитовно звертаємося ми, грішні, згадуючи Твої чудеса, явлені у святій Почаївській лаврі, і за свої уболіваючи гріхи. Знаємо, Владичице, знаємо, що не подобає нам, грішним, чого-небудь просити, тільки того, щоб Праведний Суддя беззаконня наші простив. Усе бо, що ми в житті перетерпіли, скорботи, і недолю, і хвороби, як плоди наших беззаконь, виросли нам; Бог попустив це для нашого виправлення. Тому все це істиною і судом Своїм навів Господь на грішних рабів Своїх, що в печалях своїх до заступництва Твого, Пречиста, вдаються і з розчуленим серцем до Тебе взивають так: гріхів і беззаконь наших, Блага, не пом’яни, але піднеси пречисті руки Твої до Сина Твого і Бога, щоб Він простив нам вчинене нами, щоб за незчисленні наші невиконання обіцяння лиця Свого від рабів Своїх не відвернув і щоб благодаті Твоєї, яка допомагає нам у спасінні, від душ наших не відняв. Так, Владичице, будь спасінню нашому заступницею і слабкодухістю нашою не погордуй, зглянься на стогони наші, що в бідах і скорботах наших перед чудотворним Твоїм образом возносимо. Просвіти́ зворушливими помислами розум наш, віру нашу укріпи, надію утверди, дар найсолодшої любові сподоби прийняти. Цими ж, Пречиста, даруваннями, а не хворобами і скорботами, життя наше до спасіння приводиться, але від зневіри і відчаю ду́ші наші охорони́, позбав нас, слабких, від бід, що надходять на нас, і недолі, і наклепів людських, і нестерпних хвороб. Даруй мир і благоденство Україні нашій заступництвом Твоїм, Владичице, утверди православну віру в країні нашій і в усьому світі. Церкву апостольську і соборну на приниження не віддай, устави святих отців навіки непохитними збережи і всіх, хто до Тебе вдається, від рову загибельного спаси. Ще ж і єрессю зваблених братів наших або тих, що спасительну віру у гріховних пристрастях згубили, знову до істинної віри і покаяння наверни, щоб, разом з нами Твоєму чудотворному образу поклоняючись, Твоє заступництво сповідували. Сподоби ж нас, Пречиста Владичице Богородице, ще в цьому житті перемогу істини Твоїм заступництвом побачити, сподоби нас благодатну радість раніше нашої кончини сприйняти, як у давнині насельників почаївських Твоїм явленням переможцями і просвітителями агарян показала Ти, щоб усі ми, вдячним серцем разом з ангелами, і пророками, і апостолами, і з усіма святими Твоє милосердя прославляючи, віддавали славу, честь і поклоніння в Тройці славимому Богу, Отцю, і Сину, і Святому Духу, навіки-віків. Амінь.

Акафіст Пресвятій Богородиці перед Її чудотворною іконою Володимирською (Вишгородською)

Кондак 1

Непереможній Воєводі, Заступниці нашій, споглядаючи на першописаний образ Твій, похвальний спів приносимо Тобі, раби Твої, Богомати. Ти ж, маючи державу непереможну, збережи і спаси всіх, хто вдячно до Тебе взиває:

Радуйся, Пречиста, що від ікони Твоєї милості нам виточуєш.

Ікос 1

Ангельські сили на Небесах невмовкно оспівують Тебе, Пречиста, бачачи славу пребожественну, якою Син Твій прославив Тебе; але і нас, земних, не залишила ти, і, наче чудесне проміння, послала Ти нам ікону Твою, святим Лукою першописану. Бо про неї колись прорекла ти: «З цим образом Благодать Моя і сила нехай перебуває». Тому вірні раби Твої, у всі дні і на всякому місці сповнення слів Твоїх бачачи, до образу Твого цільбоносного приходимо і, як до Тобі Самій, з нами сущої, взиваємо:

Радуйся, ангелів Царице; радуйся, всього світу Владичице.

Радуйся, бо Ти на Небесах завжди прославляєшся; радуйся, бо Ти на землі величаєшся.

Радуйся, бо благодать Твою іконі Твоїй Ти дарувала; радуйся, бо на спасіння людей Ти Її поставила.

Радуйся, Божої благості швидка Подателько; радуйся, молінь наших старанна Послушнице.

Радуйся, Пречиста, що від ікони Твоєї милості нам виточуєш.

Кондак 2

Бачачи чудес безліч, які були від принесення у Вишгород святої ікони Твоєї, благовірний князь Андрій запалав духом і благав Тебе явити святу волю Твою і благословити його в землі Ростовські відійти. Тому, отримавши бажане і ікону Твою взявши, ішов у дорогу свою і радіючи співав Богу: алилуя.

Ікос 2

Розуміли всі люди дивне пришестя Твоє, Царице Небесна, із Києва в землю Ростовську, хворі зцілялися та інші знамення і чудеса були для всіх, хто з вірою вдавався до образа Твого. Ради цього взиваємо до Тебе:

Радуйся, бо Ти чудесами пришестя ікони Твоєї ознаменувала; радуйся, бо багатьох немічних Ти зцілила.

Радуйся, бо Ти зітхання наші не відкидаєш; радуйся, бо Ти недостойні молитви наші приймаєш.

Радуйся, бо Материнські щедроти Твої на нас виливаєш; радуйся, бо Ти іконою Твоєю нам благодієш.

Радуйся, бо Ти в бідах сущим швидку допомогу даруєш; радуйся, бо безнадійним надію повертаєш.

Радуйся, Пречиста, що від ікони Твоєї милості нам виточуєш.

Кондак 3

Силою Твоєю захищений, благовірний князь Андрій кордонів Володимирських досяг і там благу волю Твою, Владичице, пізнав. У нічному видінні Ти йому явилася і повеліла від місця цього не

Відгуки про книгу Акафістник УПЦКП в 3х томах - Автор невідомий - Релігія (0)
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail: