Нові коментарі
3 липня 2024 02:48
Щиро вам дякую за увагу до моєї казки з книги казок ''Богданія''. На кожному з двох сайтів, з якого ви могли передрукувати цю казку, у змісті
З Божою правдою - Народні
Українські Книги Онлайн » Шкільні підручники » Жаба й Віл - Леонід Глібов

Жаба й Віл - Леонід Глібов

Жаба й Віл - Леонід Глібов - Безкоштовні електронні книги на українській мові: читай онлайн та скачуй
Сторінок:1
Додано:21-10-2023, 10:14
0 0
Голосів: 0
Аннотація до бестселера - Жаба й Віл - Леонід Глібов
Всі твори автора ⟹ Леонід Глібов

Леонід Глібов – один із тих українських авторів, який часто писав байки. Читати онлайн вірш «Жаба й Віл» Леоніда Глібова українською мовою можна у нашій віртуальній бібліотеці.

Іноді здається, що байки – це тільки жартівливі казки, у яких частіше за все розповідається про різних тварин та цікавих персонажів. Проте байки в українській та у світовій літературі значать набагато більше, ніж це здається на перший погляд. У них захована філософська суть, яку читачам потрібно розгадати.

У цьому творі розповідається про Жабу, яка вистрибнула із ставка та побачила великого Вола. Жаба була настільки зухвалою, що почала хвалитися перед своєю подругою, що вона може стати такою ж самою великою та сильною, як Вол. Вона почала надуватися, прагнучи стати ще більшою. Але, не просто так цю байку написав Глібов, адже вона є своєрідною притчею.

Щоб дізнатися про її сенс та про те, чим все завершилося, вам потрібно скачати вірш «Жаба й Віл» Леоніда Глібова безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у нашій віртуальній бібліотеці у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Байка “Жаба й Віл” Леоніда Глібова.

Приємного читання

Читаємо онлайн Жаба й Віл - Леонід Глібов
Жаба й Віл Леонід Глібов Раз Жаба вилізла на берег подивиться Та й трошечки на сонечку погріться. Побачила Вола Та й каже подрузі тихенько (Вигадлива була!): — Який здоровий, моя ненько! Ну що, сестрице, як надмусь, То й я така зроблюсь? От будуть жаби дивуваться! — І де вже, сестро, нам рівняться... — Казать їй друга почала; А та не слуха... дметься... дметься... — Що, сестро, як тобі здається, Побільшала хоч трохи я? — Та ні, голубонько моя! — Ну, а теперечки? Дивися! — Та годі, сестро, схаменися! – Не слуха Жаба, дметься гірш, Все думає, що стане більш. Та й що, дурна, собі зробила? З натуги луснула — та й одубіла! Такі і в світі жаби є, Прощайте, ніде правди діти; А по мені — найлучче жити, Як милосердний Бог дає.
Відгуки про книгу Жаба й Віл - Леонід Глібов (0)
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail: