Нові коментарі
3 липня 2024 02:48
Щиро вам дякую за увагу до моєї казки з книги казок ''Богданія''. На кожному з двох сайтів, з якого ви могли передрукувати цю казку, у змісті
З Божою правдою - Народні
Українські Книги Онлайн » Любовні романи » На шляху до твого серця - Вікторія Хартманн (viktoria hartmann)

На шляху до твого серця - Вікторія Хартманн (viktoria hartmann)

На шляху до твого серця - Вікторія Хартманн (viktoria hartmann) - Безкоштовні електронні книги на українській мові: читай онлайн та скачуй
Сторінок:88
Додано:10-10-2023, 10:14
0 0
Голосів: 0
Аннотація до бестселера - На шляху до твого серця - Вікторія Хартманн (viktoria hartmann)
Всі твори автора ⟹ Вікторія Хартманн (viktoria hartmann) Кохання — це не тільки букети квітів, сотні подарунків, та фотографії в пінтерест. Кохання — це довіра, допомога та вміння слухати.

Ховаючи всередині себе минуле, я забуваю, що таке почуття. Протягом року останніми силами тримаюся за найкращі миті життя, аби не втратити те хороше, яке ще спогадами залишилося в моєму серці.

Його тихий голос нашіптує шлях. Його рука завжди міцно тримає мою і веде через темряву сумнівів, страху та болю. Він завжди поруч. Він — це моє спасіння та моє світло. Він не знає, скільки випробувань його чекає на шляху до мого серця.
Читаємо онлайн На шляху до твого серця - Вікторія Хартманн (viktoria hartmann)
Передмова?

В наш час занадто мало сучасної літератури саме українською мовою в оригіналі. Подумавши про це декілька тижнів, я вирішила ризикнути і спробувати перейти на рідну мову та написати сучасний роман, який допоміг би вам відволіктись від поганих новин, і, можливо, навіть стати трішки щасливішими.

Деякі думали, що я буду писати щось на тему війни, але я б це ніколи не зробила. Її нам вистачає у реальності.

Тому пропоную вам зануритись в цю історію, написаною в складні для мене, та і для вас, часи. Сподіваюсь, я зможу дістатись до вашого серця і показати вам весь спектр емоцій, які я пережила пишучи цю неймовірну історію кохання.

Окрема подяка дівчаткам, які допомогали мені з цією історію і підтримували, тому що я дуже боялась наважитись на цей крок. Ви неймовірні. Мені пощастило познайомитись з такими людьми.

А ще дякую усім тим, хто виділив свій час на цю історію і тим, хто залишається зі мною до сих пір. Ви теж неймовірні люди.

Приємного читання!❤️

 

instagram: vikttoria.hartmann

tiktok: viktoria.hartmann

 

 

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍ Сподобався роздiл? Чесна оцінка допоможе авторові у написанні книги. Анонімно
Відгуки про книгу На шляху до твого серця - Вікторія Хартманн (viktoria hartmann) (0)
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail: