Вийди за межі. Забудь про успіх – стань видатним! - Ден Вальдшмідт
Усе це важливо, бо досягнення цілей відіграє ключову роль.
І саме тоді, коли ви припините шукати виправдання, ви станете на шлях, який веде до мети.
На шлях, яким прямувала кожна велика людина.
Зиґмунда Фройда освистали, коли він уперше представив свої теорії групі вчених у Європі. Але він продовжував дослідження й отримав премію Ґете за працю в галузі психології.
Вінстон Черчилль провалився в шостому класі й програвав усі вибори, на яких балотувався, але врешті був обраний прем’єр-міністром Англії в 62 роки.
Альберт Ейнштейн не розмовляв, доки йому не виповнилось чотири роки, не вмів читати до семи і був виключений зі школи. Зрештою він зробив революцію у фізиці завдяки теорії відносності.
Генрі Форду не поталанило у фермерстві, навчанні та роботі машиністом, до того ж він банкрутував п’ять разів. Проте він модернізував масове виробництво.
Стена Сміта не взяли на тенісний матч Кубка Девіса у ролі хлопчика, який підбирає м’ячі, тому що він був «занадто незграбним». Він виграв вісім розіграшів Кубка Девіса і вважається одним із найкращих парних тенісистів усіх часів.
Чарльзові Шульцу відмовляли в друці малюнків, які він пропонував для шкільного журналу. Йому відмовив Волт Дисней. У результаті він створив найпопулярніші комікси в історії – «Дрібнота» [1].
Ван Гог продав лише одну картину за своє життя, і ту сестрі свого друга за 50 доларів. Але він намалював понад 800 шедеврів, сім із яких разом коштують зараз майже мільярд доларів.
Лев Толстой був виключений з юридичного навчального закладу, адже його професори визнали студента «непридатним до навчання». Він став одним із найвідоміших письменників світу.
Джону Крізі не пощастило в продажах, офісній роботі, фабричному виробництві та письменництві. Він отримав 754 відмови від видавців. Він написав понад 600 романів і вважається одним із найвидатніших письменників детективного жанру.
Генка Аарона не взяли в клуб «Brooklyn Dodgers», а свій перший матч у лізі він програв з рахунком 0:5. Згодом він поставив рекорд Головної ліги бейсболу з хоумрану, і його не могли перевершити протягом 33 років.
Жити без виправдань означає взяти на себе відповідальність за кожен аспект свого життя.
Ідеться про створення майбутнього себе таким, яким ви пишалися б.
Раніше цього ніхто не робив?
Будьте першим.
Ви не раз зазнаєте поразок?
Змініть свої погляди.
Ви не здобули вищої освіти?
Будьте допитливим. Дізнавайтесь більше.
У вас ніхто не вірить?
Вам не потрібне схвалення, щоб бути успішним.
Іноді буває тяжко?
Усе велике вимагає болю та втрат.
Ви стараєтесь, але зазнаєте поразок?
Сміливість – це завжди правильно.
Люди не йдуть за вами?
Вони підуть, тільки-но ви зробите щось дивовижне.
Вам може бути боляче?
Така ціна сміливості.
Вас недооцінюють?
Еґо всього лише зробить вас самовдоволеним.
Усе, що ви вважали правильним, виявилось помилковим?
Створіть нові правила.
Експерти не згодні з вами?
Експерти можуть помилятись.
Ви віддаєте більше, ніж отримуєте?
Ви можете просто бути щасливим.
І ще, і ще, і ще…
Решта подібних запитань – просто виправдання.
Ви повинні зазирнути у свою душу і кинути виклик демонам, які не дають вам досягти успіху. Ви ніколи не станете чемпіоном, доки не подивитесь в очі страху, невдачам і виправданням, що вас стримують.
Усе починається з вашої віри в те, що ви можете бути чудовим, незалежно від того, хто ви або де перебуваєте в цей момент.
Карл «Цукрова Нога» Джозеф народився в Медісоні, штат Флорида, трохи на схід від столиці штату. Четвертий із десятьох дітей, яких виховувала мати-одиначка. Їхня сільська родина була бідною і не мала змоги відвідувати оздоровчі або спортивні заклади.
І саме тому Карл так тяжко працював, щоб стати зіркою спорту. Дорослішаючи, він грав у баскетбол і вуличний футбол. Він бився зі старшими хлопцями, і це навчило його бути жорстким. Він часто падав на землю, але завжди підводився і знову боровся.
У сьомому класі він створив баскетбольну команду. Стоячи під кільцем, він стрибав угору і забивав м’яч. І це був тільки початок.