Нові коментарі
3 липня 2024 02:48
Щиро вам дякую за увагу до моєї казки з книги казок ''Богданія''. На кожному з двох сайтів, з якого ви могли передрукувати цю казку, у змісті
З Божою правдою - Народні
Українські Книги Онлайн » Зарубіжна література » Початок світу (зі Старого Заповіту) - Невідомий Автор

Початок світу (зі Старого Заповіту) - Невідомий Автор

Початок світу (зі Старого Заповіту) - Невідомий Автор - Безкоштовні електронні книги на українській мові: читай онлайн та скачуй
Сторінок:1
Додано:14-12-2023, 10:14
0 0
Голосів: 0
Аннотація до бестселера - Початок світу (зі Старого Заповіту) - Невідомий Автор
Всі твори автора ⟹ Невідомий Автор
Читаємо онлайн Початок світу (зі Старого Заповіту) - Невідомий Автор

Спочатку сотворив Бог небо та землю. Земля була пуста та невпорядкована, і темрява вкривала її. Дух Божий витав над водами.

І сказав Бог: "Нехай буде світло". І настало світло. І бачить Бог світло, що воно добре, та й одділив світло од темряви, назвав світло днем, а темряву ніччю. І настав вечір, і настав ранок — день перший.

Сказав Бог: "Нехай проміж водами стане твердь і розлучає води з водами. І сталося так. І розлучив Бог воду, що була під твердю, з водою, що була над твердю. І назвав Бог твердь небом. І настав вечір, і настав ранок день другий.

Сказав Бог: "Нехай збереться вода, що під небом, в одне місце, і появиться суходіл". І сталося так. І назвав Бог суходіл землею, а куди стекли води, назвав морем. І бачив Бог, що добре, і сказав: "Нехай земля поростить рослину, зілля з насінням і дерево плодовите". І бачив Бог, що добре. І настав вечір, і настав ранок — день третій.

Сказав Бог: "Нехай на небі будуть світила, щоб світити на землю й одрізняти день від ночі". І сталося так. З'явилися два світила великі: світило велике про день, світило менше про ніч, і зорі. І настав вечір, і настав ранок — день четвертий.

Сказав Бог: "Нехай породять води живе створіння, і нехай полине птаство над землею під твердю небесною". І бачив Бог, що добре, і благословив їх і сказав: "Плодітеся і множтеся, сповняйте воду в морях, і птаство нехай множиться на землі". І настав вечір, і настав ранок — день п'ятий.

Сказав Бог: "Нехай виведе земля живе створіння, і скотину, і гадину, і дикого звіря, по родові їхньому". І сталося так. І бачив Бог, що добре, і сказав Бог: "Створімо чоловіка в наш образ і в подобу, і нехай панує над рибою морською, і над птаством небесним, і над скотиною, і над усяким диким звірем, і над усяким гадом, що повзає по землі". І створив Господь людину у свій образ — чоловіка й жінку. Бачив Бог: усе, що створив, було добре. І настав вечір, і настав ранок — день шостий.

Докінчив Бог шостого дня діло своє і почив на сьомий день від усього діла, що створив. І благословив Бог день сьомий.

За переказом Олександра Білоусенка

Відгуки про книгу Початок світу (зі Старого Заповіту) - Невідомий Автор (0)
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail: