Нові коментарі
3 липня 2024 02:48
Щиро вам дякую за увагу до моєї казки з книги казок ''Богданія''. На кожному з двох сайтів, з якого ви могли передрукувати цю казку, у змісті
З Божою правдою - Народні
Українські Книги Онлайн » Зарубіжна література » Розбивання крапель - Кортасар Хуліо

Розбивання крапель - Кортасар Хуліо

Розбивання крапель - Кортасар Хуліо - Безкоштовні електронні книги на українській мові: читай онлайн та скачуй
Сторінок:1
Додано:2-11-2023, 10:14
0 0
Голосів: 0
Аннотація до бестселера - Розбивання крапель - Кортасар Хуліо
Всі твори автора ⟹ Кортасар Хуліо
Читаємо онлайн Розбивання крапель - Кортасар Хуліо

Ви тільки послухайте, як жахливо шумить дощ. І не вщухає. Там, на вулиці, рясний і сірий. А тут, на балконі, великі й важкі краплі розбиваються й розбиваються, мов навіжені, одна по одній. Яке руйнування!

Аж ось у верхньому кутку вікна зависає краплинка. Вона тремтить під небом, яке відбивається в ній тисячами згасаючих вогників. Вона більшає, і під власною вагою ось-ось зірветься, однак не падає. Все ще не падає. Вона чіпляється нігтями і не хоче впасти. Я бачу, як вона, більшаючи, вже тримається наче й зубами. Тепер це — крапелище, яке велично висить і раптом зривається, летить — ляп! — тільки бризки! Тільки мокра пляма на мармурі.

Проте є краплі, які відразу здаються і вбивають себе. Вони з'являються на склі й миттю зникають. Я аж ніби бачу, як вони відштовхуються й плигають. Бачу їхні витягнуті ніжки, чую їхні вигуки про бентежну п'янкість падіння й загибелі.

Нещасні краплі. Круглі, дурні краплі. Прощавайте, краплі! Прощавайте...

Відгуки про книгу Розбивання крапель - Кортасар Хуліо (0)
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail: