Нові коментарі
3 липня 2024 02:48
Щиро вам дякую за увагу до моєї казки з книги казок ''Богданія''. На кожному з двох сайтів, з якого ви могли передрукувати цю казку, у змісті
З Божою правдою - Народні
Українські Книги Онлайн » Дитячі книги » Вірш «Садок вишневий коло хати» - Шевченко Тарас

Вірш «Садок вишневий коло хати» - Шевченко Тарас

Вірш «Садок вишневий коло хати» - Шевченко Тарас - Безкоштовні електронні книги на українській мові: читай онлайн та скачуй
Сторінок:1
Додано:26-12-2023, 10:14
0 0
Голосів: 0
Аннотація до бестселера - Вірш «Садок вишневий коло хати» - Шевченко Тарас
Всі твори автора ⟹ Шевченко Тарас

Вірш «Садок вишневий коло хати» Тараса Шевченка наскільки відомий, що важко згадати більш популярний та знаний ліричний твір серед класики української літератури. І цей твір не дарма має всю свою славу, адже він змальовує наскільки милу, тиху та спокійну картину просто радісного життя, що неодмінно хотілося б зануритись у неї самостійно. В центрі твору – українська природа, що має в собі безліч фарб та образів, які і надихнули Кобзаря на написання твору.

Цей твір – ідеалістичне уявлення того, як має протікати життя українського народу – в спокої, мирі та злагоді, без лишньої метушні та з неодмінною радістю. Автор возвеличує цей образ життя, як той, що живе в симбіозі з природою. Основний мотив твору – спокій, яким ніби пронизаний текст. До речі, читати онлайн вірш «Садок вишневий коло хати» Тараса Шевченка українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Через всі можливі літературні прийоми, як епітети, порівняння та використання образів, автор змальовує вечір в звичайному селі. Після закінчення робочого дня, коли стомлені люди повертаються додому, а мати готує на сім’ю вечерю. Однією з найвпізнаваніших метафор цього твору є хрущі, що гудуть над вишнями. А з приходом вечора все завмирає, крім дівчинки та того соловейка, що щебетають десь неподалік.

Скачати вірш «Садок вишневий коло хати» Тараса Шевченка можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

“Садок вишневий коло хати” Тараса Шевченка.

Приємного читання!

Читаємо онлайн Вірш «Садок вишневий коло хати» - Шевченко Тарас
Вірш «Садок вишневий коло хати» Тараса Шевченко

Садок вишневий коло хати Тарас Шевченко

Садок вишневий коло хати, Хрущі над вишнями гудуть, Плугатарі з плугами йдуть, Співають ідучи дівчата, А матері вечерять ждуть.

Сім’я вечеря коло хати, Вечірня зіронька встає. Дочка вечерять подає, А мати хоче научати, Так соловейко не дaє.

Поклала мати коло хати Маленьких діточок своїх; Сама заснула коло їх. Затихло все, тілько дівчата Та соловейко не затих.

Відгуки про книгу Вірш «Садок вишневий коло хати» - Шевченко Тарас (0)
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail: